این هفته....

از اول هفته می خواستم بیام اینجا و بگم که برای این هفته کلم پلو- لوبیا پلو- زرشک پلو مرغ- باقالی پلو با ماهی  رو آماده کرده بودم که کلم پلو رو همون جمعه شب زدیم تو گوشش. آخر هفته هم آبگوشتی رو که نخود و لوبیاش رو قبلا پخته بودم بار گذاشتم. اولین آبگوشت مشترک بود.

از اول هفته می خواستم بیام بگم ولی کار ریخته بود سرم اساسی. کار که همیشه هست ولی چون هفته آینده رو کامل مرخصی استحقاقی دارم و میرم اهواز این هفته بیشتر کار داشتم.

خلاصه که فردا صبح به امید خدا عازمم.

طاعاتتون قبول. عیدتوم پیشاپیش مبارک.

من و پدرم رو از دعای خیرتون بی نصیب نذارین. خیلی  نگران بابا هستم. 

فردا میرم ببینم حالش چطوره.

کامنتت های پست قبل رو هم هنوز جواب ندادم. شرمنده.

/ 10 نظر / 109 بازدید
سایت آموزشی ایران نیو

با سلام من مدير سايت ايران نيو هستم ما قصد تبادل لينک با کليه وبلاگ ها و وبسايت ها را داريم درصورتي که شما با تبادل لینک راضي بوديد و قصد تبادل لينک با ما را داشتيد فقط کافيه ابتدا ما را با عنوان ايران نيو و آدرس www.IRAN-NEW.IR لينک کنيد سپس در سايت ما در قسمت ارتباط با ما و یا نظرات یک از مطالب عنوان و آدرس سايتي که ميخواهيد شما را لينک کنيم را براي ما بفرستيد تا در اولين فرصت لينک سايت شما در قسمت لينک دوستان سايت ايران نيو قرار گيرد باتشکر

خاموش(مهر)

سلام عسل بانو جون.منم اومدم پیش خانوادم این تعطیلات.خوش بگذره در کنار عزیزان .انشاا همیشه عزیزانت سلامت باشند.(من همون خاموش هفته پیشم از این به بعد با عنوان مهر کامنت میذارم)

شهلا

همه نگرانی ودلواپسی هات رودرک میکنم. امیدوارم حال بابای عزیزتون زودخوب بشه .

مجتبی

خوش بگذره بهت انشالله

مه

سلام چس داری میای اهواز....به سلامتی گرمه اینجا ... فک کنم همش باید تو خونه بمونی... و زیر باد کولر اما اونم نعمته که خانواده ات رو میبینی

لیلی

ان شاالله پدرتون همیشه سلامت باشن، دعای ما همراهتان باشد.

Azar

سفر به سلامت حسابی خوش بگذره بهت [لبخند]

خاموش(مهر)

عسل بانووووو کجاییییییییی

صبا

سلام. خوبی عسل جون؟ نمیخوای یه خبری از خودت بهمون بدی[سوال][نگران]

سانیا

وای که زندگی کارمندی چقدر سختی داره . درک میکنم چون درگیرش هستم حسابی ها